Skindbjergvej 421 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ulfborg - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ulfborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ulfborg er to nye fritidshuse netop blevet udbudt til salg. Den første er placeret på Skindbjergvej 421 i Nr Fjand. Dette fritidshus byder på 138 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Det ligger på en generøs grund på 1977 kvadratmeter og er prissat til 3.495.000 DKK.

På Fyrrebakken 7 i Vedersø finder vi det andet fritidshus, der nu kan blive dit. Her får man 72 kvadratmeter, fordelt på 3 rum, og beliggende på en større grund på 2237 kvadratmeter. Prisen for dette mindre men charmerende fritidshus er 1.445.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler